RBD sin limites para siempre!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD sin limites para siempre!

El foro para verdaderos rebeldes y fans de grupo mas celestial de todo el mundo~RBD!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!

Go down 
4 posters

Da li imash veliku zelju da upoznash RBD?
Daaaa,ogroomnu!!!
RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_lcap100%RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_rcap
 100% [ 6 ]
Da,al nije neshto posebna.
RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_lcap0%RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne bash.
RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_lcap0%RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 6
 

AuthorMessage
Adminka~Gatita_Rebulera~!
Gatita Rebulera para siempre!
Gatita Rebulera para siempre!
Adminka~Gatita_Rebulera~!


Number of posts : 153
Age : 31
Ëîêàöè¼à : U Beogradu blejim sa RBD-om!!!
Registration date : 2008-04-09

RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Empty
PostSubject: RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!   RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Icon_minitimeTue May 27, 2008 6:17 pm

Organizatorka Arene je rekla da ce doci ujutro 7.septembra,da ce se odmoriti,pa zatim ce imati tonsku probu!Rekla je da ce najverovatnije imati kontakt sa medijima(OBVIO)...
ALI DA ONI VISE VOLE DA BUDU SA SVOJIM FANOVIMA!!! I DA TREBA DA STUPE U KONTAKT SA OFICIJALNIM SAJTOM RBD U SRBIJI!!!!!!Prichala je neshto i u vezi karata...
U svakom sluchaju,svi znamo da su RBD uvek bili i ostali extra prema fanovima!Tako da ako ih sacekate na aerodromu u 6h ujutro nece se ljutiti,naprotiv sigruno ce vam dati autogram zato u akciju!Oni vole da upoznaju svoje fanove i da provedu neko vreme sa njima!Bebes son muy lindos!
Nadam se da ce biti Meet & Greet-a!Bravo je spomenuo da ce deliti Meet & Greet nagrade,ali neznam za koliko je to ljudi...Ja se nadam da ce biti onaj uobichajen Meet & Greet gde mogu svi da dodju da uzmu autogram i da poprichaju po 2-3 rechenice sa svakim od njih!To bi bilo vrh vrhova!
Ne zna se nishta josh uvek...To je sve za sada bbs...
Back to top Go down
https://rbdsinlimites-serbia.forumotion.com  www.myspace.com/cuti
*gagarbd*
Si,soy Rebelde!
Si,soy Rebelde!
*gagarbd*


Number of posts : 64
Age : 32
Registration date : 2008-05-31

RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Empty
PostSubject: Re: RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!   RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Icon_minitimeSat May 31, 2008 6:07 pm

Znam bb cula sam samo deo,nisam sena vreme ukljucila!Ali bice meet&greeta u svakom slucaju..... Laughing
Back to top Go down
Taychi
Nuevo Rebelde!
Nuevo Rebelde!
Taychi


Number of posts : 19
Age : 34
Ëîêàöè¼à : con Poncho...algun lado!!
Registration date : 2008-05-27

RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Empty
PostSubject: Re: RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!   RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:14 pm

I ja se nadam da ce biti potpisivanja albuma i sl. jer su tako dosad radili...tu valjda moze dosta nas da bude...mozda preduslov za to bude bio da imas njihov originalni cd pa da tako svi koji ga imaju mogu da dobiju autogram!!!
Back to top Go down
dulce rules
Moderator RBD sin limites!
Moderator RBD sin limites!
dulce rules


Number of posts : 44
Age : 32
Registration date : 2008-05-30

RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Empty
PostSubject: Re: RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!   RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:01 am

e ljudi ja mislim da će biti meet&greet samo ne treba da paničimo!!!
Back to top Go down
http://www.dulce maria.org
Sponsored content





RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Empty
PostSubject: Re: RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!   RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
RBD zele da se upoznaju sa svojim fanovima!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RBD sin limites para siempre! :: Novedades sobre nuestros ReBelDes! :: Novosti o RBD-
Jump to: